Do pracy przy komputerze

  Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z grudnia 1998r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe (par. 8), pracodawca jest obowiązany zapewnić pracownikom zatrudnionym na stanowiskach z monitorami ekranowymi okulary korygujące wzrok, zgodnie z zaleceniem lekarza.
   
  Okulary do pracy przy komputerze są często inne niż okulary do czytania, ponieważ dobieramy je tak aby zapewnić ostre widzenie na ekranie monitora. Prawdopodobna jest też sytuacja, że osoba, która nie używa na stałe okularów musi ich używać podczas pracy przy komputerze.

  Powłoka BlueConrtol neutralizuje niebieskie światło emitowane przez ekrany monitorów zapobiegając zmęczeniu oczu ,zapewniające zrelaksowane i kontrastowe widzenie.
   
  Mamy specjalną ofertę na okulary do pracy przy komputerze dla firm, które chcą dbać o zdrowie swoich pracowników. Zdrowi pracownicy to inwestycja, która przynosi pracodawcy wymierne korzyści. Zadzwoń pod nr 32 754 40 55 i umów się na spotkanie.
  Przyjedziemy do Państwa firmy i przedstawimy atrakcyjną ofertę

Okulary BHP

  Okulary ochronne korekcyjne, zabezpieczają oczy przed wieloma czynnikami ryzyka. Oprawy okularowe spełniają normę EN 1660;2001S
  i przeznaczone są do indywidualnej ochrony oczu przed zagrożeniami optycznymi. Wyposażona są w soczewki korekcyjne z odpowiednią dla użytkownika mocą szkieł.
   
  Rodzaje soczewek:
  • Soczewki wykonane z niezwykle wytrzymałego materiału odpornego na uderzenia, nie niszczą się pod wpływem działania substancji agresywnych takich jak aceton, alkohol, czy tłuszcz.
  • Standardowe soczewki plastikowe, z odpowiednią dla użytkownika mocą szkieł posiadające powłokę antyrefleksyjną

Okulary dla spawaczy

  W naszej ofercie znajdują się okulary ochronne, spawalnicze - korekcyjne, z odpowiednią dla użytkownika mocą szkieł.
Ten serwis korzysta z plików cookies.