Waldemar Łazarowicz

  Jesteśmy najdłużej prosperującym Zakładem Optycznym w Olkuszu, od ponad 30 lat prowadzonym przez Waldemara Łazarowicza – mistrza  w zawodzie optyka, członka Zarządu Śląskiego Cechu Optyków, nagrodzonego Honorową Odznaką Cechu Rzemiosł Różnych. Zaczynaliśmy w niewielkim lokalu, który na przestrzeni trzydziestu lat wielokrotnie zmieniał swój wygląd, wyposażenie oraz ofertę produktową. Każdy rok przynosił nie tylko nowe wyzwania ale przede wszystkim coraz lepsze perspektywy rozwoju firmy, z których w pełni skorzystaliśmy.

  Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów w 2013 roku przekształciliśmy się w duży, nowoczesny salon optyczny w którym możecie państwo  skorzystać z naszego bogatego doświadczenia oraz najnowszych technologii z dziedziny optyki. Oferujemy Państwu również  najwyższą  jakość usług i profesjonalny warsztat.

  Jesteśmy firmą rodzinną , która przez  lata wypracowała  najwyższą jakość oferowanych usług,
  do skorzystania z których serdecznie zapraszam,
  Waldemar Łazarowicz

Misja

  Nasza misją, do realizacji której podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, jest dbałość o państwa wzrok.

Ambicje i cele

  Zakład Optyczny - Waldemar Łazarowicz ma ambicje należeć do najbardziej przyjaznych klientowi, spośród wszystkich działających w naszej branży.

  Zdobywane na przestrzeni ponad 30 lat wiedza i doświadczenie wyróżniają nas na tle konkurencji. W tym czasie uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości szkoleń zawodowych, seminariów naukowych i targów optycznych. Tym łatwiej osiągać nam cele, do których należą przede wszystkim perfekcyjna i kompletna obsługa klientów.

  Ponadto nieustannie śledzimy trendy i wprowadzamy do sprzedaży innowacyjne produkty - między innymi nowy asortyment soczewek progresywnych i powłok antyrefleksyjnych.

Salony w Olkuszu

  Zapraszamy do naszych salonów optycznych w Olkuszu mieszczących się przy ul. Krakowskiej 5 i Krakowskiej 9. Na miejscu do Państwa dyspozycji znajduje się Gabinet do badania wzroku wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny.

  Galeria Olkusz

  Panoramy

  Galeria archiwalna

Ten serwis korzysta z plików cookies.