Badanie Wzroku

  Zapraszamy na profesjonalne, komputerowe badanie wzroku. Gabinet wyposażony jest w biomikroskop, nowoczesny foropter elektroniczny i autorefraktokeratometr, wykorzystujący ultraprecyzyjną technologię. Dzięki jej zastosowaniu badanie jest niezwykle precyzyjne i szybkie.

  Umów się na wizytę do lekarza okulisty lub optometrysty:
  Olkusz tel.: 32 754 40 55; 601 48 74 61

Dlaczego warto badanie przeprowadzić w naszym Zakładzie

  W celu przeprowadzenia wygodnego i kompleksowego badania, nasz gabinet jest wyposażony w urządzenia diagnostyczne wykorzystujące najnowsze technologie. W pełni zautomatyzowany autorefraktokeratometr służy do wykrywania wad ostrości wzroku. Urządzenie działa w oparciu o technologię Wavefront.
  Każde oko posiada unikalne dla siebie cechy, więc tym cenniejsze są wszystkie rozwiązania pozwalające na wykonanie szybkiego, uniwersalnego i dokładnego pomiaru przy uwzględnieniu cech charakterystycznych dla oka pacjenta. Technologia Wavefront pozwala na diagnozowanie błędów refrakcji z ogromną precyzją i szybkością.

  Zastosowana w urządzeniu dioda luminescencyjna (Super Luminescent Diode) oraz specjalny detektor CCD o wysokiej czułości, zapewniają wysokiej jakości obraz oraz dokładne pomiary również w przypadku osób z zaćmą oraz z wszczepioną soczewką wewnątrzgałkową IOL.
  Niezwykle dokładny pomiar keratometrii obwodowej pomaga nam przy dopasowaniu soczewek kontaktowych. Prawidłowe dopasowanie nie tylko podnosi komfort użytkowania soczewek nagałkowych ale również zmniejsza możliwość wystąpienia negatywnych skutków ubocznych wynikających z ich noszenia.

  W celu ustalenia najlepszej korekcji wady wzroku posługujemy się foropterem elektronicznym wykorzystującym zaawansowaną technologię cyfrową. Dzięki niej oraz bogatej gamie testów jesteśmy wstanie dokładnie oraz szybko przeprowadzić badanie ostrości wzroku, zdiagnozować problemy widzenia obuocznego oraz zaburzenia widzenia barw.
Ten serwis korzysta z plików cookies.